آرشیو
طراح قالب
Tebyan
طرز تهیه مرغ تایلندی
دوشنبه سیم 1 1400

طرز تهیه مرغ تایلندی

مرحله اول

برای تهیه خوراک مرغ تایلندی ابتدا باید مواد میرینیت مرغرا آماده کنید برای اینکار روغن زیتون و سیر را با هم مخلوط کنید سپس به آن‌ها پیاز و آب لیمو پوست لیمو را اضافه کنید مواد را مخلوط کرده و در مرحله بعد عسل و ادویه ها را اضافه کنید

مرحله دوم

پس از انجام مراحل بالا تکه های مرغ را درون این سس برای مدت زمان ۲ الی۴ ساعت بخوابانید و ظرف را درون یخچال قرار دهید تا تکه های مرغ مزه دار شوند ، حالا سینی فر را چرب کنید و سبزیجات مورد علاقه خود را درون سینی بچینید .

مرحله سوم

تکه های مرغ را کنار سبزیجات قرار داده و ظرف را برای حداقل ۳۰ الی ۴۰ دقیقه درون فر و با دمای ۱۸۰ الی ۲۰۰ درجه سانتیگراد قرار دهید تا خوراک جوجه شما کاملا مغز پخت شود پس از انجام این کار گریل فر را روشن کنید برای سه دقیقه تا جوجه ها طلایی رنگ شوند .

برچسب ها :
طرز تهیه کباب مجارستانی
دوشنبه سیم 1 1400

طرز تهیه کباب مجارستانی

مرحله اول

برای پخت کباب مجارستانی خوشمزه و مجلسی درون فر ابتدا یک قابلمه را حاضر کرده و درون آن کره و روغن میریزیم پس از اینکه داغ شد روغن ، گوشت هارا درون قابلمه ریخته و تفت می دهیم ، پس از اینکه رنگ گوشت تغییر کرد و سیر را اضافه میکنیم .

مرحله دوم

زمانی که مواد را با هم مخلوط کردید گوجه فرنگی ها را هم به صورت مکعبی و متوسط خورد کنید همراه با نخود به مواد درون قابلمه اضافه نمایید ، اکنون باید یک لیوان آب به خوراک اضافه کنید و اجازه دهید تا با حرارت کم گوشت بپزد .

مرحله سوم

هنگامی که گوشت نرم شد نوبت اضافه کردن ادویهبه کباب می باشد مواد را مخلوط کرده و از روی اجاق گاز برمی‌داریم . حالا نوبت این رسیده که سیب زمینی و بادمجان را به صورت مکعبی خرد کنید و آنها را جداگانه سرخ نمایید .

مرحله چهارم

حالا سینی فر را چرب کنید و مواد گوشتی را درون سینی بریزید سپس سیب زمینی و بادمجانرا اضافه کنید ، حالا نوبت آماده کردن سس بشامل می باشد . کره را درون ماهیتابه آب کنید سپس آرد را اضافه کنید پس از مخلوط کردن مواد شیر را به سس اضافه کنید .

مرحله پنجم

مواد را مدام هم بزنید سپس با آنها نمک و فلفل را اضافه کرده و تا زمانیکه سس غلیظ شود به هم زدن مواد ادامه دهید تا سس آماده شود . اکنون سه بشامل را روی مواد درون سینی ریخته و در پایان پنیر چدار رنده شده را اضافهکنید .

مرحله ششم

اکنون کباب خوشمزه و خانگیشما آماده برای پخت شده است سینی را برای مدت زمان ۱۵ دقیقه و با دمای ۲۰۰درجه سانتیگراد درون فر قرار دهید . زمانی که رنگ روی آن قهوه‌ای شد گاز را خاموش کنید و سینی را خارج نمایید .


https://www.bagtheweb.com/b/VuWkDd

برچسب ها :
پست جدید
دوشنبه سیم 1 1400

جوجه کباب زعفرانی

جوجه کباب زعفرانی

طرزتهیه جوجه کباب زعفرانی حرفه ای مخصوص خوشمزه به روش رستورانی ، با ماست خامه ای غذای مورد علاقه جوانان برای سفرهای روزانه . روش های گوناگونی برای تهیه جوجه کباب وجود دارد که با مواد مختلف مرغرا طعم دار نموده و غذای خود را نسبت به ذائقه خود آماده مینمایند . در شهرهای مختلف جوجه کباب را بصورت متنوع آماده مینمایند . برای مثال در برخیمناطق با رب گوجه فرنگی و رب انار و سبزیجات معطر جوجه کباب را تهیه مینمایند . …

Mmwebmaster

برچسب ها :