آرشیو
طراح قالب
Tebyan

ژورنال جدیدترین مدل مانتو تابستانی زنانه با پارچه ابریشمی طرح ۹۶ – ۲۰۱۷

 مدل مانتو جدید 96 ,مدل مانتو اسپرت 2017 ,مدل مانتو بلند مجلسی

مدل مانتو دانشجویی ,مدل مانتو نخی ,مدل مانتو بلند

ژورنال جدیدترین مدل مانتو فانتزی زنانه و دخترانه طرح ۹۶ – ۲۰۱۷

 مدل مانتو جدید 96 ,مدل مانتو اسپرت 2017 ,مدل مانتو بلند مجلسی

مدل مانتو دانشجویی ,مدل مانتو نخی ,مدل مانتو بلند

ژورنال جدیدترین مدل مانتو پاییزه بلند دخترانه و زنانه طرح ۹۶ – ۲۰۱۷

 مدل مانتو جدید 96 ,مدل مانتو اسپرت 2017 ,مدل مانتو بلند مجلسی

مدل مانتو شیک ,مدل مانتو دخترانه ,مدل مانتو نخی

ژورنال جدیدترین مدل مانتو حریر بسیار شیک و مجلسی زنانه ۹۶ – ۲۰۱۷

 مدل مانتو جدید 96 ,مدل مانتو اسپرت 2017 ,مدل مانتو بلند مجلسی

مدل مانتو شیک ,مدل مانتو دخترانه ,مدل مانتو نخی

ژورنال جدیدترین مدل مانتو جلو باز بهاره دخترانه و زنانه طرح ۹۶ – ۲۰۱۷

 مدل مانتو جدید 96 ,مدل مانتو اسپرت 2017 ,مدل مانتو بلند مجلسی

انواع مدل مانتو جدید اسپرت دخترانه جلوباز بهاره و پاییزه ۲۰۱۷

برچسب ها : مدل مانتو -مدل مانتو پاییزه-مدل مانتو جدید

عکس جدیدترین و زیباترین مدل لباس عروس آستین بلند با پارچه طرح دار و گیپور

شیک ترین لباس عروس,جدیدترین لباس عروس,زیباترین لباس عروس

لباس عروس پفی ,لباس عروس پوشیده ,لباس عروس شیک

عکس جدیدترین و زیباترین مدل لباس عروس پفی با دامنی زیبا و پرچین

شیک ترین لباس عروس,جدیدترین لباس عروس,زیباترین لباس عروس

لباس عروس جدید,لباس عروس پرنسسی,لباس عروس دانتل

عکس جدیدترین و زیباترین مدل لباس عروس کت دار دوخت شده با پارچه ساتن

شیک ترین لباس عروس,جدیدترین لباس عروس,زیباترین لباس عروس

لباس عروس جدید,لباس عروس پرنسسی,لباس عروس دانتل

عکس جدیدترین و زیباترین مدل لباس عروس پرنسسی دنباله دار با دامن دور دوزی شده

شیک ترین لباس عروس,جدیدترین لباس عروس,زیباترین لباس عروس

لباس عروس جدید,لباس عروس پرنسسی,لباس عروس دانتل

مدل شیک لباس عروس جدید پوشیده و پرنسسی و مدل دکلته ۲۰۱۷

برچسب ها : لباس عروس جدید-لباس عروس پرنسسی-لباس عروس دانتل

برایتهیه سس در ابتدا سس و آب را با هم مخلوط میکنیم پس از انجام این کار پنیرریکوتا و یک سوم فنجان پنیر پارمزان  را به مایه اضافه میکنیم مواد را بخوبی با هم مخلوط مینماییم دوباره تخم مرغ و اسقناج را با مواد  ترکیب میکنیم .

تهیه سالاد سالامی و سس مخصوص سالاد ایتالیایی

تزیین سالاد پاستا ,طرز پخت پاستا با اسفناج ,پاستا رژیمی

طرز پخت پاستا با اسفناج :

کف تابه مورد نظر که قرار است پاستای تابه ای را در آن طبخ نماییم را با یک فنجان از مخلوط سس مخصوص پر میکنیم روی سس را با پاستا اسفناج و بعد از آن پنیر میپوشانیم به همین منوال ادامه میدهیم تا مواد پاستا اسفناج تمام شوند . بعد از انجام مراحل بالا در تابه را بگذارید و تابه را برای ۱۰ دقیقه بر روی حرارت ملایم اجاق گاز قرار دهید تا پاستا اسفناج شما آماده شود .

برچسب ها : پاستا اسفناج -طرز تهیه پاستا اسفناج -دستور پخت پاستا اسفناج

در مرحله بعد شربت را در ظرفی که قرار است در داخل فر قرار دهید ریخته و دیواره های ظرف را نیز با شربت آغشته نمایید . حالا به سراغ شیر رفته و آن را با الباقی شکری که دارید مخلوط نمایید و بر روی حرارت ملایم قرار دهید تا بجوشد , زمانی که شیر شروع به جوشیدن نمود آنرا از روی حرارت اجاق برداشته واجازه دهید تا سرد شود .

در مرحله بعدی تخم مرغ ها را همراه با وانیل مخلوط میکنیم و بخوبی هم میزنیم حالا تخم مرغ را با شیری که سرد شده است مخلوط میکنیم این مواد را پس از آنکه بخوبی هم زدیم ( توجه داشته باشید مدت هم زدن تخم مرغ باید ۱۰ دقیقه باشد تا کرم کاراملشما بوی تخم مرغ به خود نگیرد ) و یکدست شدند در ظرقی که قبلا با شربت آنرا آغشته کرده بودیم ریخته , فر را نیز از قبل باید پیش گرم نماییم آن همبا حرارت ۳۵۰ درجه .

ظرف را درون فر برای مدت زمان ۱٫۵ ساعت قرار میدهیم

برچسب ها : کرم کارامل-طرز تهیه کرم کارامل-دستور دسر کرم کارامل

برای تهیه کوکو سیب زمینیدر ابتدابه سراغ سیب زمینی ها رفته و پس از آنکه آنها را شستیم و پوستشان را گرفتیم با استفاده از یک رنده با دندانه های متوسط سیب زمنی ها را رنده میکنیم . حالا باید مواد مایه کوکو سیب زمینی را در یک ظرف مخلوط نماییم . سیب زمنی های رنده شده را همراه با تخم مرغ و آرد ترکیبمیکنیم در حین هم زدن مواد سیر و سبزی معطر را هم با مواد مخلوط میکنیم .

حالا نوبت اضافه نمودن ادویه مانند نمک و فلفل به مایه کوکو سیب زمینی فرا رسیده این مواد را بخوبی با هم مخلوط میکنیم تا کاملا یکدست شوند . حالا زمان پخت کوکو سیب زمینی ها فرا رسیده یک تابه در اندازه متوسط انتخاب کرده و بر روی حرارت ملایم اجاق گاز قرار میدهیم

برچسب ها : کوکو سیب زمینی-دستور پخت کوکو سیب زمینی-طرز تهیه کوکو سیب زمینی

طرز تهیه شربت سکنجبین خانگی :

برای شروع ودر ابتدای کار بسراغ شکر رفته آنرا در آب حل میکنیم و این محلول را بر رویحرارت اجاق گذاشته وصبر میکنیم تا شکر در آب بخوبی حل شود هنگامی که آب شروع به جوشیدن کرد برگ های نعناع را پس از آنکه بخوبی ضدعفونی و شستشو کردیم به محلول شکر اضافه مینماییم بخاطر اینکه عطر و طعم نعناع خوب در شربت سکنجبین ما احساس شود نعناع را در هنگام جوشیدن آب اضافه میکنیم .

برچسب ها : شربت سکنجبین -طرز تهیه شربت سکنجبین -خواص شربت سکنجبین

طرز تهیه حلیم بادمجان اصفهانی :

یکی از نکاتمهم ار سرخ کردن بادمجان این میباشد که وقتی پوست بادمجان را گرفتید روی آنها نمک بپاشید این کار شما باعث میشود آب بادمجان گرفته شود و در هنگام سرخ کردن روغن کمتری مصرف کند . بعد از اینکه بادمجان ها را با حرارت ملایماجاق گاز سرخ نمودید سرخ نمودن با حرارت ملایم باعث مغز پخت شدن آنها میشود .

در ظرفی جداگانه عدس و گوشت موجود را میپزیم این نکته را هم فراموش نکنید که چربی گوشت شما قبل از اینکه آنرا در قابلمه بگذارید باید گرفته شود . مناسب ترینگوشت برای حلیم بادمجانگوشت گردن است . در مرحله بعد گوشت و عدس را همراه با بادمجانی که سرخ نموده اید مخلوط میکنیم این مواد را میتوانید در غذا ساز با هم ترکیب نمایید و یا بکوبید بر روی حرارت ملایم قرار میدهیم تا غذای ما کاملا جا افتاده شود .

برچسب ها : حلیم بادمجان-طرز تهیه حلیم بادمجان-دستور پخت حلیم بادمجان

طرز تهیه سوپ ذرت زمستانی :

برای شروع به سراغ فلفل دلمه ای ها رفته و پس از آنکه آنها را کبابی نمودیم در داخل یک کیسه پلاستیکی قرار میدهیم تا درون پلاستیک بخار جمع شود و این بخار پوست فلفل دلمه ای ها را نرم کند . پوست فلفل ها را حالا میتوانید براحتی جدانمایید پس از انجام این کار فلفل ها را در اندازه های کوچک تقریبا ۱ سانتی خرد میکنید .

حالا به سراغ قابلمه رفته و مقداری روغن در ان ریخته پس از گرم شدن روغن پیاز و کرفس را در ظرف ریخته و آنها را با حرارت ملایم اجاق گازتفت میدهیم کمی که نرم شدند سیب زمینی و فلفل خرد شده را هم به مواد درون قابلمه اضافه میکنیم در مرحله بعدی آب مرغ را همراه با نیمی از ذرت پخته شده را اضافه میکنیم و اجازه میدهیم تا غذا کاملا پخته شود و سبزیجات آن نرم شوند .

آشپزی و طرز تهیه سوپ جو با شیر و مرغ خوشمزه و مجلسی

آموزش سوپ ذرت ,سوپ جو و ذرت ,سوپ ذرت با خامه

بعد از اینکه سوپ ذرت جا افتاده شد زیر اجاق گاز را خاموش کرده و مواد را درون غذا ساز ریخته و به صورت پوره در می آوریم . بعد از انجام این کار سوپ ذرت را دوباره به درون قابلمه منتقل نمود و الباقی ذرت را به آن اضافه میکنیم اگر غلظت سوپ ذرتبالا بود با افزودن آب مرغ و یا شیر آنرا رقیق تر میکنیم غذا را بر روی حرارت ملایم اجاق گاز قرار میدهیم تا حسابی لعاب دار شود در حین جوشیدن نمکو فلفل را هم به سوپ ذرت اضافه میکنیم .

برچسب ها : سوپ ذرت -دستور پخت سوپ ذرت-طرز تهیه سوپ ذرت

طرز تهیه کوفته مرغ مجلسی :

در ابتدای آشپزی بلغورها را خیس میکنیم البته استفاده از بلغور ترکیه چون سریعتر پخته میشوند مناسب تر است برای تهیه کوفته مرغحالا در یک کاسه مناسب بلغور ها را با مرغ خرد شده مخلوط میکنیم پس از آن پیاز های رنده شده را همراه با تخم مرغ و نمک و فلفل به مواد درون کاسه اضافه میکنیم .

درمرحله بعد پاپریکا را هم اضافه میکنیم حالا مواد را بخوبی ورز میدهیم موادکه کاملا مخولط و یکدست شد و حالت خمیری شکل پیدا کند . در مرحله بعد از مایه کوفته مرغبه اندازه گردوی درشت برداشته و وقتی که آنرا حالت دادید در آرد گندم بغلطانید حالا میوانیو کوفته ها را برای ۱۵ دقیقه در اب جوش قرار دهید تا کاملا پخته شوند . 

برایطعم دار نمودن کوفته ها در یک تابه گوجه فرنگی های رنده شده را ریخته و بهآن سیر اضافه میکنیم کوفته های پخته شده را در تابه چیده و یک استکان آب به درون تابه میریزیم تابه را برای ۱۰ دقیقه بر روی حرارت ملایم اجاق گاز قرار میدهیم تا کوفته مرغ ما کاملا طعم دار و جا افتاده شود در پایان کار بر روی کوفته ها نعناع تازه ریخته و غذای شما هم اکنون اماده سرو میباشد .

دستور پخت و آموزش طرز تهیه کوفته مرغ خوشمزه و مجلسی


برچسب ها : کوفته مرغ -طرز تهیه کوفته مرغ -دستور پخت کوفته مرغ
دستور پخت کیک تولد خانگی خوشمزه
پنج شنبه بیست و پنجم 9 1395

دستور پخت کیک تولد خانگی خوشمزه :

برایشروع آرد را الک میکنیم پشت سر آرد بکینگ پودر را هم باید الک نمود . در مرحله بعد شکر را همراه با تخم مرغ در یک ظرف ریخته و با استفاده از چنگال آنها را بخوبی مخلوط میکنیم و تاز مانی که مخلوط ما سفت و سفید رنگ شود به هم زدن ادامه میدهیم . حالا نوبت اضافه نمودن آرد و بکینگ پودر به مایه تخممرغ فرا رسیده است پس از اضافه نمودن آنها روغن و شیر را هم به مایه کیک تولد خانگی اضافه میکنیم مواد را بقدری هم میزنیم تا کاملا یکدست و ترکیب شوند .

طرز تهیه کیک لامینگتون استرالیایی

کیک تولد کودک خانگی ,کیک خوشمزه خانگی ,کیک و شیرینی خانگی

پس از انتخاب یک قالب مناسب برای پخت کیک تولد خانگی, قالب را با روغن چرب میکنیم و مقداری از آرد را در کف و اطراف قالب میریزیم . با مایه کیک , قالب را پر میکنیم به سراغ فر میرویم و آنرا پیش گرم مینماییم .

سپس درجه حرارت فر را بر روی ۱۷۰ درجه تنظیم میکنیم قالب کیک را برای ۳۰ دقیقه در فر قرار میدهیم تا کیک تولد خانگی ما کاملا پخته شود کیک خانگیرا بعد از سرد شدن میتوانید با خامه تزیین نمایید . این کیک مناسب برای ۶ نفر میباشد و زمان آماده سازی و طبخ کیک تقریبا ۴۰ دقیقه میباشسد .

برچسب ها : کیک تولد خانگی -طرز تهیه کیک تولد خانگی -دستور پخت کیک تولد خانگی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 119027
تعداد نوشته ها : 796
تعداد نظرات : 3
Rss